Beenaturalnie

Podkategorie

 • Produkty pszczele

  Znajdziesz tutaj takie produkty jak: pyłek pszczeli, pierzga, kit pszczeli. Każdy z nich posiada właściwości leczniczo-wzmacniające organizm, wspomaga w leczeniu wielu chorób i dolegliwości. Ich bogaty skład jest doceniany przez wielu konsumentów, jest też tematem wielu prac naukowych. Nie wiesz, który wybrać? Zapytaj nas.

 • Świeczki

  Pięknie pachnące świeczki z wosku pszczelego 100%, plus bawełniany knot.

  Bez żadnych dodatków.

 • Miody tradycyjne

  Miody tradycyjne: naturalne, surowe miody, niepasteryzowane. Każdy znajdzie swój ulubiony: miód lipowy, rzepakowy, akacjowy, gryczany, wielokwiatowy, faceliowy i leśny ze spadzią liściastą. Jeśli uwielbiasz delikatny smak, to idealny będzie faceliowy lub akacjowy. Nasz lipowy ma ostry smak, lekko drapiący w gardło, a leśny z większą ilością spadzi liściastej będzie jeszcze bardziej intensywny. Miód rzepakowy kremowany zauroczy cię delikatną kremową konsystencją i wyrazistym smakiem. Każdy miód jest wyjątkowy.

  Który wybierzesz?

 • Miody z dodatkami
  Miody smakowe  oraz  miody z dodatkami: dla wszystkich, którzy szukają nowych smaków. Każdy z nich zaskoczy cię pozytywnie, połączenie miodu z kwasowością owoców, świetnie harmonizuje smak. A przy tym jest zdrowy i bogatszy w witaminy. Miód z Eko kakao i orzechami laskowymi doda ci energii do działania. Miód z cynamonem cejlońskim podniesie odporność i pomoże w trawieniu. Miód z pierzgą i pyłkiem to prawdziwa dawka mikro i makroelementów oraz witamin. Każdy znajdzie coś dla siebie. Uwaga: ciężko się powstrzymać przed zjedzeniem całego słoika.

   

 • Zestawy prezentowe

  Wyjątkowe prezenty na każdą okazję, dla każdego: Mamy, Taty, Babci, Dziadka, Nauczyciela, Przyjaciela... Pięknie zapakowane zestawy prezentowe z drewnianym miodownikiem lub drewnianą łyżeczką. Zaskocz najbliższych słodkim, zdrowym upominkiem. Można również skomponować własny zestaw miodów, wybierz ten wyjątkowy prezent.

Aktywne filtry